تبلیغات
محراب - مردم خوبی داریم
مردم خوبی داریم ...   
مردم امسال هم در انتخابات حضور داشتند، ولی شاید خیلی از آنها مشکلات مادی زیادی داشتند ، خیلی ها شاید در این روزهای قبل از عید به جای خانه تکانی، خانه به دوش بودند و به دنبال خانه ای ساده و ارزان و اجاره ای به این در و آن در می زنند، عده ای از نگاه کردن به چشمهای پر انتظار اهل خانواده شان که منتظر خرید لباس عیدند، خجالت می کشند. واقعا ما چه مردم خوبی داریم، با همه مشکلات و سختی هایی که دارند، با همه تلخی ها و نا خوشی ها ، امسال هم پر شکوه در انتخابات حاضر شدند.
ای کاش منتخبین قدر سرانگشتان آبی میلیونها انسان با وفا را  بدانند و قدرشناس باشند، که نمک خوردن و نمکدان شکستن هنر نمی باشد.
گزارشگر تلویزیون جمله ساده و قشنگی گفت که به دلم نشست، میگفت:" ای دشمن با هر وسیله ای که دلت میخواهد ما را تحقیر کن، ما با یک بند انگشت تو را تحقیر کردیم."
ای کاش این نمایندگان امین باشند. فشار مشکلات اقتصادی کم شود تا دلگرمی آنها بیشتر شده و با رغبت بیشتری در چنین صحنه هایی حاضر شده و به نظام خود افتخار کنند. خداوند هم وقتی در قرآن میخواهد بفرماید مردم باید پروردگار خود را عبادت کنند صفتی که برای خود می آورد این است که خدا مردم گرسنه را طعام داده است و چنین خدایی از مردم عبادت می خواهد.1 در آیه دیگری هم خداوند خطاب به فرستادگانش ابتدا می فرماید از طیبات بخورید و بعد می فرماید عمل صالح انجام دهید.2
به امید روزی که نظام اسلامی با این معادن و امکانات خاصّی که در اختیار دارد به جایی برسد که از نظر حتی رفاه مادی هم، غرب زده ها و غربیان به آن حسرت بخورند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1- قریش : 3   فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هذَا الْبَیْتِ 
    قریش : 4   الَّذی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَ آمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ 
2- المؤمنون : 51   یا أَیُّهَا الرُّسُلُ كُلُوا مِنَ الطَّیِّباتِ وَ اعْمَلُوا صالِحاً إِنِّی بِما تَعْمَلُونَ عَلیمٌ 

|+| نوشته شده توسط ساجده در جمعه 12 اسفند 1390 و ساعت 09:49 ب.ظ | نظر شما ()

نوشته های پیشین  
+ مردم خوبی داریم
+ ذلت شاه و عزت ماه
+ عطر تربت
+ انتخاب خدا
+ بندگان در بند
+ خدای خوب من
+ نماز، همراه اوّل می خواهد
+ زینب
+ ظهر عاشورا
+ جوانیم فدای حسین
+ معاون
+ مقدمه ی چینی
+ دعوت دوست
صفحات :
نمایش نظرات 1 تا 30